Telefon
WhatsApp

Parke Altı Keçe Isı Yalıtımı

  • Zemin Isı Yalıtımı
  • Parke Altı Keçe Isı Yalıtımı

İzoBOZZ polyester elyaf ısı ve ses yalıtım keçeleri rulo halindedir. Zemin üzerine keçeler boşluk kalmayacak şekilde yuvarlanarak serilir. Üst üste bindirilmez. Yan yana serilir. Kolayca uygulanır.

Parke altı keçe ısı yalıtımı

Doğru yapılmamış Parke altı ısı ses  yalıtımı günümüzün en önemli ses problemlerinden birine sebep olmaktadır. Alt ve üst komşularını karşı karşıya getirmektedir.

Parke Altı ısı yalıtımı nasıl yapılmalıdır?

Parke altı ısı yalıtımı yapmak istiyorsanız parke altına koyacağınız ürünün ısı değeri olması gereklidir. Ayrıca ,aynı zamanda ses yalıtımı yapması da çok önemlidir. Darbe ses değeri testi olmalıdır. Parke altında ürünün nefes alması yoğuşma, terleme vb sorunları ortadan kaldırarak aynı zamanda parkenizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Parke altında ürünün ezilmemesi yani yaşlandırma testi olması da gereklidir.

Parke altında kullanacağım ürün alt kata ısı gitmesini engeller mi?

Eğer darbe ses değeri olan bir ürün kullanırsanız alt kata ses gitmesini engellersiniz. Tümü ile kesilir mi sorusunun cevabı inşaat sırasında şap altında ve duvarlarda ses yalıtım malzemesi kullanılıp kullanılmadığı ile birebir ilgilidir.Isı alt kata kaçmaz.

Parke altı ısı yalıtım fiyatları

Kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösterir. izobozz keçe ürünlerde izobozz şilteler yan yana getirilerek serildiği için fire olmaz. Ek banta ve ürünü birleşme yerlerinden yapıştırmaya gerek yoktur .Bunlar bir avantajdır.

Projelerinize en uygun  Fiyat teklifi almak  için  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Ses Problemlerinize çözüm önerileri veya parke altı ürünler  hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Parke altı ısı izolasyonu uygulaması nasıl yapılır?

izobozz keçe ısı yalıtım şilteleri halı gibi yan yana serilir.Ek yerlerindne bantlamaya gerek yoktur. Duvar kenarında bir miktar pervaz kadar yükseltilir ise oradan iletilecek sesi de engeller.

Ayrıca ürünler ses yalıtımı yaptığı için de yapıştırılarak yapılan uygulamanın ses  yalıtımına faydası olacaktır.Daha yüksek bir ses yalıtımı hedeflendiğinde zemine yapıştırılması tavsiye edilir.

Önerilen kalınlıklar: 3mm -5 mm – 7mm – 10 mm dir.

Bu ürünler parkenin döşenme düzenini değiştirmez. 

 

zemin isı yalıtımı

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden ısıtma sistemlerinde ısı yalıtımı için mükemmel çözüm üreten İzoBOZZ ile uygulama yapılan alanda ayrıca mükemmel ses yalıtımı da sağlanmaktadır. Kolay uygulanması ve uygulama sırasında parçalanmaması kullanımda kolaylık sağlar.

Çatı Arası Döşeme Isı Yalıtımı

Çatı Arası Döşeme Isı Yalıtımı

Çatı arası döşemelerde izobozz kullanarak ısı tasarrufu yanında ,nefes alan malzeme olduğu için yoğuşma kaynaklı küf,siyah leke ,vb engel olursunuz.

Teras Çatı Isı Yalıtımı

Teras Çatı Isı Yalıtımı

Teras çatı ısı yalıtımında izobozz nonwoven keçeler yan yana getirilerek halı gibi serilir. Terasdan gelecek soğuğu engller. Yoğuşma ,küf ve terleme olmasına izin vermez. Nefes alan malzeme olması en önemli unsurlardan biridir.Ayrıca oldukça hafiftir. Binaya yük bindirmez.

Şap Altı Isı Yalıtımı

Şap Altı Isı Yalıtımı

Şap altında izobozz keçe ile düşük ısıl iletkenlik değeri ve nefes alma özelliği.Yanında 29 dB darbe ses değeri,10 yıl sonra yaşlandırma testinde %2,86 kayıp.

Otopark Tavanı Isı Yalıtımı

Otopark Tavanı Isı Yalıtımı

Altı ısıtılmayan otopark ,garaj,market gibi ısıtılmayan mekanlardan gelecek olan soğuğun engellenmesi ve içerdeki ısının korunması için tavana yapılan uygulamadır. Tavana uygun kalınlıktaki izobozz ısı ve ses yalıtım keçeleri yapıştırılır. Dübellemeye gerek yoktur.

Parke Altı Keçe Isı Yalıtımı

Parke Altı Keçe Isı Yalıtımı

İzoBOZZ polyester elyaf ısı ve ses yalıtım keçeleri rulo halindedir. Zemin üzerine keçeler boşluk kalmayacak şekilde yuvarlanarak serilir. Üst üste bindirilmez. Yan yana serilir. Kolayca uygulanır.

 Tavan Isı Yalıtımı

Tavan Isı Yalıtımı

izobozz Tavan ısı Yalıtımı'nda kullanılır. Üst kattan döşemesinden gelen sıcak ve soğuğu dengeler. Yoğuşma, küf,siyah leke ve koku oluşmaz.Isı yalıtımı yanında ses yalıtımı da yapar. Üst kattan döşemesinden (daire, teras, çatı, vb ) gelen topuklu ayakkabı,çocuk koşması gibi sesleri önler. Kolay, dübelsiz uygulama.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM