Telefon
WhatsApp
Feltbi Paint Boyanabilen Ürünler

Feltbi Paint Boyanabilen Ürünler

FELTBİ PAINT BOYANABİLEN ÜRÜNLER       

7 mm 700 gr/m2             

ÜRÜN TANIMI : %100 Polyester elyaf liflerinden non woven teknoloji ile iğnelenerek üretilmiş 3D desenli boyanabilen ısı ve ses yalıtım keçeleri.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Yüksek ısıl iletkenlik değerine sahip (λ  0,034 ) ,nefes alan malzeme  (µ 1,1 ),insan sağlığına ve çevreye zararı yok.Antibakteriyel.Sudan etkilenmez.Isı ve ses yalıtımını aynı anda yapar.Nem direncine sahip.Uzun ömürlü.Tozuma yapmaz,partikül yaymaz.Uygulanması sırasında  rahatsızlık vermez.Bebek kıyafelerinde olması gereken Oeko-tex belgesine sahip ürün.Reach ve Rohs testlerinden başarı ile geçmiştir. Yangın sınıfı Bs1d0 dır.Alev yürütmez,damlama yapmaz ,zehirli gaz çıkarmaz.Hafif,ince yer kaplamayan ürünlerdir.Çevreye ve insana dost keçe ürünlerdir.Reach ve Rohs raporları vardır.

ÜRETİM: PET şişeleri toplayıp, onları belirli sıcaklıklarda eritip ,içinden elyafları çekip ki bunlar polyester elyaf olarak adlandırılır belirli işlemlerden geçirdikten sonra bunları  non woven teknolojik makinalarla birbirine iğneleyerek bir nevi çelik bağlantılar oluşturup, 1-1,5 metre kalınlığındaki bir ham maddeden incecik ürünler çıkarıyoruz. 

EBATLAR:  7mm   olan ürünümüz  1,40 m x 3 m

Desen seçeneklerimiz için aşağıdaki linki tıklayınız.

https://www.feltbimarket.com/boyanabilir--isi-yalitim-keceleri-34504

 

                   

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM