Telefon
WhatsApp
Danışmanlık Hizmetlerimiz
  • 15 Mayıs 2021, 00:36
Danışmanlık Hizmetlerimiz

AKUSTİK DANIŞMANLIK

Akustik tasarım, projelendirme, modelleme, ölçüm, uygulama kontrolörlüğü hizmetleri vermektedir. Kurumsal organizasyon yapısı doğrultusunda akustik alanında uzman mimar ve mühendisleri, bilgi birikimi, tecrübesi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile kaliteyi garantilemektedir.

Mimari Akustik Danışmanlık Hizmeti

Yerinde Ölçüm:
Akustik konfor sağlanması istenen mekânda, problemin kaynağını tespit etmeye yönelik gerekli akustik ölçüm ve tespitlerin yapılması.
Analiz:
Yapılan ölçümler ve tespitler ışığında gerekli hesaplamaların yapılarak mekân(lar)ın akustik özelliklerinin ve gereksinimlerin rakamsal olarak ortaya konulması.
Tasarım ve Raporlandırma:
Yapılan ölçüm ve analiz sonucunda, ilgili mekân(lar)dan beklenen akustik konfor koşullarının sağlanabilmesi için gerekli mimari kararların –malzeme alternatifleri, miktarları ve uygulama biçimleri- belirlenerek raporlandırılması.
Uygulama Denetimi:
Üzerinde mutabık kalınan çözümün akustik tasarıma uygun olarak uygulanmasını sağlamak üzere gerekli danışmanlık hizmetinin verilmesi.
Uygulama Sonrası Kontrol:
Mekânların, tasarımla öngörülen akustik performansı gösterip gösteremediklerinin yerinde yapılacak ölçümlerle tespiti ve raporlandırılması.

 

 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM